Podstrona: Chór Akademicki PRz wystąpił na Uroczystym Koncercie Wigilijnym w Warszawie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Chór Akademicki PRz wystąpił na Uroczystym Koncercie Wigilijnym w Warszawie

2018-12-20
Chór Akademicki PRz wystąpił na Uroczystym Koncercie Wigilijnym w Warszawie

W środowy wieczór 19 grudnia w Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbył się koncert polskich kolęd i pastorałek.

Świąteczne utwory zaprezentowało aż 250 chórzystów z akademickich chórów uczelni technicznych. Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej wystąpił wraz z chórami z Politechniki Gdańskiej, Politechniki Warszawskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Łódzkiej oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego w Szczecinie.

Muzyczne spotkanie wigilijne odbyło się z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Organizatorami imprezy było Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Polski Związek Pracodawców Budownictwa.

Powrót do listy aktualności